3 otázky pro Matěje, ambasadora BlaBlaCaru

3 otázky pro Matěje, ambasadora BlaBlaCaru

Zajímá tě, kdo jsou členové, kteří BlaBlaCar používají nejčastěji a kde je můžeš potkat? Přinášíme ti seriál o našich ambasadorech.

Seriál o ambasadorech BlaBlaCaru tě seznámí s našimi nejzapálenějšími členy a jejich příběhy. Ambasador je jedním z nejzkušenějších členů na BlaBlaCaru, který spolujízdou cestuje často a snaží se ostatním členům komunity jít příkladem. Aby ses jím stal také, je třeba mít vyplněný profil, ověřené kontakty, získat více než 12 kladných hodnocení a prožít s BlaBlaCarem více než 1 rok.

Ambasador BlaBlaCaru Matěj

Představujeme ti Matěje (28 let), který už získal 59 hodnocení. Nejčastěji jezdí na trase mezi Prahou a Bratislavou.

ambasador blablacaru

Matěji, co je podle tebe skvělého na tom být ambasadorem?

Zdravím všechny BlaBlaCar-isty! Jmenuji se Matěj a se spolujízdami jsem začal asi před čtyřmi lety, kdy jsem si koupil “dálniční” BMW na dojíždění mezi rodnou Bratislavou a Prahou, kde jsem studoval, pracoval, a nakonec i koupil bydlení, tedy žil. Na svých trasách potkávám spousty zajímavých lidí. Například nedávno jsem s jedním spolujezdcem točil reklamu :)

Proč si myslíš, že si spolujízdu s tebou spolucestující užívají?

Doufám, že je to díky mé pohodovosti, dobrému autu (i když staršímu), dobrým cenám, svižné jízdě i úpřímnému zájmu o komfort spolujezdců. Snažím se vždy vyjít co nejvíc vstříc.

Jaké je podle tebe nejlepší konverzační téma do auta?

To pochopitelně vždy záleží na složení spolucestujících. Ale auta, marketing a reklama, čemuž se věnuji, technologie nebo stav dálnic a okolní provoz jsou vpravdě nekonečná témata.

A jako bonus nakonec… Jaký je Matějův tip pro pohodovou spolujízdu?

Přijeďte včas, mějte čistý interiér, nespěchejte příliš, chovejte se na cestě podle předpisů, vyslyšte přání spolucestujících a podle možností je dovezte až na místo, kam opravdu jedou. Pak bude vše v pohodě :)
badge ambasador

Jaké jsou výhody ambasadorů na BlaBlaCaru?

Ambassadors Advantages: carAmbasadoři získávají nové spolucestující jednodušeji
Čím více hodnocení máš, tím důvěryhodnější osobou pro ostatní členy komunity jsi. Pokud jsi řidič, rychleji zaplníš volná místa v autě. V případě cestujícího ti většina řidičů rychleji potvrdí rezervaci.


Ambassadors Advantages: GiftAmbasadoři od nás získávají speciální bonusy
S našimi ambasadory nejdříve konzultujeme nové úpravy na webu, stejně tak od nás jako první dostávají partnerské dárky.


Ambassadors Advantages: VIPPozvánky na členská setkání BlaBlaCaru a další akce!
Naše ambasadory také upřednostňujeme při potvrzování účasti na setkáních a dalších akcích BlaBlaCaru.


Chceš se stát ambasadorem?

Vyplň si svůj profil!

Find out more about

Medailonky

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride