3 otázky pro Martinu, ambasadorku BlaBlaCaru

3 otázky pro Martinu, ambasadorku BlaBlaCaru

Zajímá tě, kdo BlaBlaCar používá nejčastěji a kde tyto členy můžeš potkat? Přinášíme ti seriál o našich ambasadorech.

Seriál o ambasadorech BlaBlaCaru tě seznámí s našimi nejzapálenějšími členy a jejich příběhy. Ambasador je jedním z nejzkušenějších členů na BlaBlaCaru, který spolujízdou cestuje často a snaží se ostatním členům komunity jít příkladem. Aby ses jím stal také, je třeba mít vyplněný profil, ověřené kontakty, získat více než 12 kladných hodnocení a prožít s BlaBlaCarem více než 1 rok.

Ambasadorka BlaBlaCaru Martina

Představujeme ti Martinu (24 let), která získala 72 hodnocení. Momentálně pracuje v Praze v oblasti marketingu, pochází z Opavy, proto také na této trase cestuje nejčastěji. V minulosti studovala v Německu a nabízela spolujízdu přes hranice.

ambasador blablacaru

Martino, co je podle tebe skvělého na tom být ambasadorkou?

BlaBlaCar jsem začala používat někdy na jaře 2014, když jsem bydlela v Německu. To bylo vlastně i poprvé, co jsem se nějak více začala zajímat a využívat spolucestování autem s cizími lidmi. Od té doby jsem ze spolucestující přešla spíše do pozice řidiče a svezla jsem v autě  spoustu zajímavých lidí, které bych asi jinak neměla šanci poznat. Být ambasadorkou je prostě super, už jen proto, že mám možnost se zúčastnit spousty akcí, které BlaBlaCar pořádá, a sdílet tak své zkušenosti a zážitky s ostatními BlaBlaNadšenci.

Jaké je podle tebe nejlepší konverzační téma do auta?

Většina konverzací v autě začíná tím, proč člověk jede tam, kam jede (většinou do školy, práce, za rodinou). Od toho se pak odvíjí další rozhovory na téma práce, škola…Věčné téma do auta je pak třeba stav českých dálnic, doprava nebo třeba počasí.

Jaký je tvůj tip pro pohodovou spolujízdu?

Řídit v klidu a bezpečně, dorazit na místo setkání včas, respektovat přání cestujících a být fér. Pokud pojedeme v autě v pěti nebo třeba povezu hodně věcí či domácího mazlíčka, je dobré to vždy dát vědět cestujícím dopředu. :)
badge ambasador

Jaké jsou výhody ambasadorů na BlaBlaCaru?

Ambassadors Advantages: carAmbasadoři získávají nové spolucestující jednodušeji
Čím více hodnocení máš, tím důvěryhodnější osobou pro ostatní členy komunity jsi. Pokud jsi řidič, rychleji zaplníš volná místa v autě. V případě cestujícího ti většina řidičů rychleji potvrdí rezervaci.


Ambassadors Advantages: GiftAmbasadoři od nás získávají speciální bonusy
S našimi ambasadory nejdříve konzultujeme nové úpravy na webu, stejně tak od nás jako první dostávají partnerské dárky.


Ambassadors Advantages: VIPPozvánky na členská setkání BlaBlaCaru a další akce!
Naše ambasadory také upřednostňujeme při potvrzování účasti na setkáních a dalších akcích BlaBlaCaru.


Chceš se stát ambasadorem?

Vyplň si svůj profil!

Find out more about

Medailonky

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride